New offers

LIVE TRIP INFORMATION BOARD of INTERNATIONAL BUS TERMINAL ODESSA

svg
svg
svg
svg
2024-05-23
ОДЕСА - КИШИНІВ
12:50
1000.00
Boarding
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
13:30
350.00
Latense
ОДЕСА - ГАЙВОРОН
14:20
474.40
On Schedule
ОДЕСА - СТАМБУЛ
14:30
3000.00
On Schedule
КИЇВ 1 - АЛАНІЯ
14:30
5500.00
On Schedule
ОДЕСА - ЧЕРКАСИ
14:30
1000.00
On Schedule
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ВРОЦЛАВ
16:15
1700.00
On Schedule
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЛОДЗЬ
16:15
1700.00
On Schedule
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ВРОЦЛАВ
16:15
0.00
On Schedule
КИЇВ 1 - БУХАРЕСТ
16:30
1600.00
On Schedule
КИЇВ 1 - БУХАРЕСТ
16:30
0.00
On Schedule
КИЇВ (вул.С.П - СОЗОПОЛЬ
17:00
2299.00
Cancelled
КИЇВ (вул.С.П - СОЗОПОЛЬ
17:00
0.00
Cancelled
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЛАДИЖИН
17:55
300.00
Latense
ЗАПОРІЖЖЯ - ТІМІШОАРА
18:10
3600.00
On Schedule
ОДЕСА - КИШИНІВ (АЭРОПОРТ)
19:30
900.00
On Schedule
ОДЕСА - ДНІПРО
20:30
1100.00
On Schedule
ОДЕСА - ДНІПРО
22:00
1099.00
On Schedule
ОДЕСА - ЧЕРКАСИ
22:30
1100.00
On Schedule
КІЛІЯ - КИЇВ 1
22:50
580.00
On Schedule
ОДЕСА - КИШИНІВ (АЭРОПОРТ)
23:30
900.00
On Schedule
2024-05-24
ОДЕСА - КИШИНІВ (АЭРОПОРТ)
05:45
900.00
On Schedule
ОДЕСА - НІКОПОЛЬ
06:10
1400.00
On Schedule
ОДЕСА - ЧЕРКАСИ
06:30
1000.00
On Schedule
ХЕРСОН - ПОЗНАНЬ
06:50
2300.00
On Schedule
ХЕРСОН - ГДИНЯ
06:50
2600.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
07:30
350.00
Latense
ОДЕСА - ДНІПРО
08:00
1300.00
On Schedule
ОДЕСА - КОНСТАНЦА
08:00
1300.00
Cancelled
ОДЕСА - КИШИНІВ (АЭРОПОРТ)
08:20
900.00
On Schedule
ОДЕСА - ПЛЗЕНЬ
09:00
2190.00
On Schedule
ОДЕСА - БУХАРЕСТ
09:00
0.00
On Schedule
ОДЕСА - БУХАРЕСТ
09:00
1600.00
On Schedule
ОДЕСА - ЗАПОРІЖЖЯ
09:00
900.00
Cancelled
ОДЕСА - КИЇВ 1
09:30
580.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
09:30
350.00
Latense
Обновлено: 23.05.24 12:25
svg
svg
svg
svg
2024-05-23
КИЇВ 1 - АЛАНІЯ
14:25
5500.00
On road
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ВРОЦЛАВ
15:55
1700.00
On road
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЛОДЗЬ
15:55
1700.00
On road
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ВРОЦЛАВ
15:55
0.00
On road
КИЇВ 1 - БУХАРЕСТ
16:25
1600.00
On road
КИЇВ 1 - БУХАРЕСТ
16:25
0.00
On road
КИЇВ (вул.С.П - СОЗОПОЛЬ
16:30
2299.00
Cancelled
КИЇВ (вул.С.П - СОЗОПОЛЬ
16:30
0.00
Cancelled
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЛАДИЖИН
17:50
300.00
Late
ЗАПОРІЖЖЯ - ТІМІШОАРА
18:00
3600.00
On road
КІЛІЯ - КИЇВ 1
22:40
580.00
On road
Обновлено: 23.05.24 12:25