New offers

LIVE TRIP INFORMATION BOARD of INTERNATIONAL BUS TERMINAL ODESSA

svg
svg
svg
svg
2022-01-27
ОДЕСА - ПІЩАНА
14:00
199.63
On Schedule
ОДЕСА - ХЕРСОН
14:00
250.00
Cancelled
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
14:00
180.00
On Schedule
ХЕРСОН - МОСКВА
14:00
1500.00
On Schedule
ХЕРСОН - ВАРШАВА
14:10
1450.00
On Schedule
ОДЕСА - ГАЙВОРОН
14:20
262.73
On Schedule
КАРАГАСАНИ - ПОКРОВСЬК (КР
14:40
688.60
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
14:40
180.00
Cancelled
ОДЕСА - УМАНЬ
14:45
275.47
Cancelled
ОДЕСА - КАХОВКА
14:50
330.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
15:20
180.00
On Schedule
КИШИНІВ - МАРІУПОЛЬ
15:40
560.00
Cancelled
ОДЕСА - ДУБОССАРИ
15:45
220.00
On Schedule
ОДЕСА - КАХОВКА
15:50
330.00
On Schedule
ХЕРСОН - ТУРІН
15:50
6000.00
Cancelled
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
16:00
180.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
16:40
180.00
On Schedule
ОДЕСА - АНАНЬЇВ
17:00
144.78
On Schedule
ЗАТОКА - ЯСІНЯ (ДРАГОБРАТ)
17:00
812.00
On Schedule
ОДЕСА - ГОЛОВАНІВСЬК
17:05
246.92
Cancelled
ОДЕСА - ХАРКІВ
17:10
588.40
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
17:20
180.00
On Schedule
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЛАДИЖИН
17:55
300.00
Cancelled
ВАРШАВА - ОДЕСА
18:00
0.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
18:00
180.00
On Schedule
ОДЕСА - ВАСИЛІВКА
18:15
0.00
On Schedule
ОДЕСА - ЗАПОРІЖЖЯ
18:15
464.40
On Schedule
ЗАПОРІЖЖЯ - КИШИНІВ
18:20
350.00
Cancelled
МАРІУПОЛЬ - СВІНОУЙСЦЕ
18:20
2210.00
On Schedule
ВАРНА - ХАРКІВ
18:40
375.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
18:40
180.00
On Schedule
ОДЕСА - ВАСИЛІВКА
19:15
0.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
19:20
180.00
On Schedule
ОДЕСА - КИШИНІВ
19:30
350.00
On Schedule
ОДЕСА - МАРІУПОЛЬ
19:50
550.00
On Schedule
Обновлено: 27.01.22 13:39
svg
svg
svg
svg
2022-01-27
ХЕРСОН - МОСКВА
13:50
1500.00
On road
ХЕРСОН - ВАРШАВА
14:00
1450.00
On road
КАРАГАСАНИ - ПОКРОВСЬК (КР
14:30
688.60
On road
КИШИНІВ - МАРІУПОЛЬ
15:30
560.00
Cancelled
ХЕРСОН - ТУРІН
15:40
6000.00
Cancelled
ЗАТОКА - ЯСІНЯ (ДРАГОБРАТ)
16:50
812.00
On road
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЛАДИЖИН
17:50
300.00
Cancelled
МАРІУПОЛЬ - СВІНОУЙСЦЕ
18:00
2210.00
On road
ЗАПОРІЖЖЯ - КИШИНІВ
18:10
350.00
Cancelled
ВАРНА - ХАРКІВ
18:30
375.00
On road
ОДЕСА - МАРІУПОЛЬ
19:30
550.00
On road
Обновлено: 27.01.22 13:39