New offers

LIVE TRIP INFORMATION BOARD of INTERNATIONAL BUS TERMINAL ODESSA

svg
svg
svg
svg
2021-01-27
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
18:40
180.01
Cancelled
ОДЕСА - ВАСИЛІВКА
19:15
0.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
19:20
180.01
Cancelled
ОДЕСА - КИШИНІВ
19:30
350.00
On Schedule
ОДЕСА - МАРІУПОЛЬ
19:50
583.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
20:00
180.01
Cancelled
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
20:40
180.01
Cancelled
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
21:20
180.01
Cancelled
ОДЕСА - БЕЛЬЦИ
22:15
450.00
Cancelled
ОДЕСА - КИШИНІВ
23:50
350.00
On Schedule
2021-01-28
ХЕРСОН - ЩЕЦИН
01:00
1450.00
On Schedule
ЩЕЦИН - ХЕРСОН
02:30
235.41
On Schedule
ПЛЬЗЕНЬ - ХЕРСОН
03:30
224.40
On Schedule
КИШИНІВ - ЗАПОРІЖЖЯ
05:00
500.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
05:10
180.00
Latense
ОДЕСА - ХЕРСОН
05:35
220.00
On Schedule
ОДЕСА - ДНІПРО (ДНІПР
06:00
608.57
On Schedule
ОДЕСА - БЕРШАДЬ
06:15
257.51
On Schedule
ОДЕСА - ЗАПОРІЖЖЯ
06:15
490.00
Cancelled
ОДЕСА - ХЕРСОН
06:25
220.00
On Schedule
ОДЕСА - КИЇВ 1
06:40
412.29
Cancelled
ХЕРСОН - ГДАНСЬК
06:45
1550.00
On Schedule
ХЕРСОН - ПОЗНАНЬ
06:45
1600.00
On Schedule
ЧОРНОМОРСЬК ( - ХЕРСОН
06:50
220.00
On Schedule
ОДЕСА - КРИВИЙ РІГ
07:00
365.20
On Schedule
ОДЕСА "СТАРОСІННА" - ЗГОЖЕЛЕЦ
07:00
0.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
07:20
180.00
On Schedule
ОДЕСА - НІКОПОЛЬ
07:20
444.33
On Schedule
ОДЕСА - МЕЛІТОПОЛЬ
07:35
443.89
On Schedule
МОСКВА - ХЕРСОН
08:00
0.00
Cancelled
ОДЕСА - КИШИНІВ
08:20
350.00
On Schedule
ОДЕСА - ХЕРСОН
08:25
220.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
09:00
180.00
Cancelled
ОДЕСА - ПЛЬЗЕНЬ
09:00
2190.00
On Schedule
ОДЕСА - ДНІПРО (ДНІПР
09:15
447.93
Cancelled
ОДЕСА - ХЕРСОН
09:20
220.00
On Schedule
Обновлено: 27.01.21 18:42
svg
svg
svg
svg
2021-01-27
ОДЕСА - МАРІУПОЛЬ
19:30
583.00
On road
Обновлено: 27.01.21 18:42