New offers

LIVE TRIP INFORMATION BOARD of INTERNATIONAL BUS TERMINAL ODESSA

svg
svg
svg
svg
2020-10-23
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
12:00
180.01
Cancelled
ОДЕСА - ХЕРСОН
12:30
220.00
Latense
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
12:40
180.01
On Schedule
ОДЕСА - КИШИНІВ
12:50
350.00
Latense
ОДЕСА - ХУСТ
12:50
799.00
On Schedule
ОДЕСА - ЧЕРКАСИ
13:15
596.01
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ ПІВДЕННА
13:20
180.01
On Schedule
ОДЕСА - ХЕРСОН
13:35
220.00
Latense
ОДЕСА - ПІЩАНА
14:00
199.63
On Schedule
СОФІЯ - ОДЕСА
14:00
890.00
Latense
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
14:00
180.00
On Schedule
ОДЕСА - ХЕРСОН
14:10
220.00
On Schedule
ОДЕСА - ГАЙВОРОН
14:20
262.73
On Schedule
КИШИНІВ - ХЕРСОН
14:30
220.00
Latense
ОДЕСА - УМАНЬ
14:45
275.47
On Schedule
КИШИНІВ - ХАРКІВ
14:45
636.28
Latense
ОДЕСА - КАХОВКА
14:50
316.61
On Schedule
ОДЕСА - ОРГЕЄВ
15:15
400.00
Latense
ОДЕСА - ХЕРСОН
15:30
220.00
On Schedule
ЮЖНЕ(ОД) - КИШИНІВ
15:30
350.00
On Schedule
ОДЕСА - УМАНЬ
15:35
275.47
On Schedule
ОДЕСА - КАХОВКА
15:40
316.61
On Schedule
ОДЕСА - ДУБОССАРИ
15:45
170.00
Latense
КАРАГАСАНИ - ПОКРОВСЬК (КР
15:50
689.00
On Schedule
ОДЕСА - МИКОЛАЇВ
16:00
180.00
On Schedule
ЗАТОКА - БУКОВЕЛЬ
16:30
1260.22
On Schedule
ЗАТОКА - ХАРКІВ
16:30
765.56
Latense
СОФІЯ - МАРІУПОЛЬ
16:30
592.00
On Schedule
ОДЕСА - ВАТУТІНЕ
16:30
376.98
On Schedule
ОДЕСА - ХЕРСОН
16:50
220.00
On Schedule
ОДЕСА - АНАНЬЇВ
17:00
144.78
On Schedule
ОДЕСА - ЛЬВІВ 8
17:00
599.00
On Schedule
ОДЕСА - ГОЛОВАНІВСЬК
17:05
246.92
On Schedule
ОДЕСА - ХАРКІВ
17:10
606.03
On Schedule
ОДЕСА - КИЇВ 1
17:30
0.00
Cancelled
ОДЕСА - ХЕРСОН
17:35
220.00
On Schedule
Обновлено: 23.10.20 12:09
svg
svg
svg
svg
2020-10-23
СОФІЯ - ОДЕСА
13:40
890.00
Late
КИШИНІВ - ХЕРСОН
14:00
220.00
Late
КИШИНІВ - ХАРКІВ
14:35
636.28
Late
ЮЖНЕ(ОД) - КИШИНІВ
15:15
350.00
On road
КАРАГАСАНИ - ПОКРОВСЬК (КР
15:30
689.00
On road
ЗАТОКА - БУКОВЕЛЬ
16:15
1260.22
On road
ЗАТОКА - ХАРКІВ
16:15
765.56
Late
СОФІЯ - МАРІУПОЛЬ
16:20
592.00
On road
Обновлено: 23.10.20 12:09